PRZEKAŻ 1% STOWARZYSZENIU POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA

WSPIERAMY:

PLACÓWKI EDUKACYJNE, ORGANIZACJE SPORTOWE, INSTYTUCJE KULTURY, PASJE , CHORE DZIECI

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w prowadzonej przez SPSM akcji 1% odpisów prosimy o rejestrację on-line.

Od 2 września 2005 roku posiadamy status organizacji pożytku publicznego.
W 2015 roku rozpoczynamy 10-tą edycję akcji.

Wesprzyj 1% odpisem Stowarzyszenie Pomocy Szkole . Nasze pośrednictwo umożliwi Ci umieszczenie go zgodnie z Twoim oczekiwaniem.

Jak przekazać 1% placówce edukacyjnej, klubowi sportowemu lub dziecku za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole ?

W odpowiednich rubrykach PIT wpiszcie Państwo numer naszego KRS 0000052078  oraz w rubryce „cel szczegółowy” dla kogo kierujecie swój 1% odpis. Możemy zgodnie z Państwa wolą przekazać środki, wyłącznie dzięki temu, że tę rubrykę zgodnie z własnym życzeniem wypełnicie.