Kamilka urodziła się w 2002 roku i jest żywą dziewczynką dobrze rozwijającą się umysłowo i psychicznie. Kamilka urodziła się zdrowa z widocznymi po dwóch tygodniach plamami na twarzy i szyi, które okazały się naczyniakami. Naczyniak to rosnący guz, zniekształcający twarz i mający duży wpływ na narządy wewnętrzne chorego, w Kamilki przypadku mogący spowodować nawet uduszenie się. Naczyniak nie leczony rośnie do jednego roku. W przypadku Kamilki zastosowano leczenie Interferonem. Jest to lek stosowany w leczeniu nowotworów złośliwych, który nieodwracalnie wpłynął na pogorszenie zdrowia Kamilki. Z dziecka w miarę zdrowego stała się bezbronna „ROŚLINKĄ” – którą była przez trzy lata. I właśnie te trzy lata zniszczyły nasze normalne pragnienie zdrowego dziecka jak i normalnej rodziny. Zaczął się koszmar przywracania do normalnego funkcjonowania trzyletniego dziecka, które nie siedziało, nie chodziło, nie mówiło i nie jadło samodzielnie. Na domiar wszystkiego naczyniak na twarzy na wardze dolnej bardzo się powiększył robiąc z niej dziecko, które zostało odrzucone przez rówieśników. Każdego zaczynającego się dnia, z minuty na minutę, z miesiąca na miesiąc, nasze Dziecko przeżywało z nami horror, związany z chorobą.

Na początku ratowano dziewczynce życie w szpitalu na intensywnej terapii, potem przywracaliśmy sprawność w nogach i likwidowano przykurcze nóg. Kamilka jest w tym momencie po dwóch zabiegach ratujących życie, kilku zabiegach laseroterapii oraz po operacji plastycznej. Po niezliczonej ilości zabiegów rehabilitacyjnych na nóżki i niezliczonej ilości szczepień uodparniających. W tym momencie po dniach i latach nieustannej walki o Kamilę brakuje już środków finansowych, wyczerpano już wszystkie możliwości kredytów, pożyczek od znajomych i rodziny a koszt dalszego leczenia wyniesie około 50-60 tysięcy euro. Te pieniądze pomogą nam doprowadzić jej leczenie do końca i dać drugą szansę na normalne życie.

Za pośrednictwem portalu siepomaga.pl udało się zebrać, dzięki życzliwości i sercu ludzi, kwotę 4.615,00 złotych. Zostanie ona przeznaczona na dofinansowanie rehabilitacji Kamilki.