Strona główna 9 Wspieramy pasje

Wspieramy pasje

Zdjecie z frontu przedstawiające wiktorie

Wiktoria Ziober

Pływanie to moja pasja – dzieki moim rodzicom pływam od urodzenia. Mistrzostwa Świata – Dyplom. Rekordy Polski. Rekordy okręgu małopolskiego

Zdjęcie przedstawiające Ewelinę trzymająca katanę

Ewelina Michalczyk

Ewelina trenuje Kung-Fu od szóstego roku życia pod okiem Sifu Tomasza Chabowskiego oraz Sighia Sabiny Goraj Chabowskiej w Szkole Sztuk Walki Kung Fu Lung w Wieliczce. Ma na swoim koncie wiele sportowych sukcesów między innymi jest multimedalistką w Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski w formach tradycyjnych oraz walkach.

Zdjęcie przedstawiające Zuzannę gryzącą medal

Zuzanna Szymczyk

Zuzanna trenuje Kung – Fu od 2014 roku w Młodzieżowym Klubie Sportowym Kung Fu Lung w Wieliczce.

Zdjecie przedstawia Katarzynę jak gra w szachy

Katarzyna Adamowicz

Współpracując z Myślenickim Klubem Szachowym organizującym różnorodne imprezy popularyzujące sport szachowy, Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” udzieliło dofinansowania do wyjazdu na zawody do Warszawy Katarzynie Adamowicz – reprezentantce tegoż Klubu. Katarzyna Adamowicz, zakwalifikowała się do 10-osobowego finału 66-tych Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet w Szachach 2014.

Zdjęcie orkiestry grającej na koncercie

Orkiestra Dęta Wieniawa

Wspierajmy młode talenty!
W dniu 15 lutego 2016 roku do naszych pasjonatów w dziedzinie muzyka dołączyła Orkiestra Dęta „Wieniawa” z Raciborowic.

Logo szkoły muzycznej w Wieliczce

POSM I STOPNIA WIELICZKA

Szkoła Muzyczna w Wieliczce jest publiczną placówką oświatową, ma charakter umuzykalniający i nie daje uprawnień zawodowych. Więcej na temat placówki na stronie http://www.smuzwieliczka.edu.pl 

Logo szkoły muzycznej w Myslenicach

POSM I STOPNIA MYŚLENICE

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej http://www.psm.myslenice.pl

Logo szkoły muzycznej w Świątnikach górnych

POSM I STOPNIA ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej  http://www.sm-swiatniki.pl

Logo szkoły muzycznej w Skawinie

POSM I STOPNIA SKAWINA

Szkoła Muzyczna w Skawinie jest publiczną placówką oświatową.

Zdjęcie Honoraty w okularach

Honorata Kucharska

Ur. 18 lipca 2002 w Jaworznie, kandydatka na mistrzynię krajową (2016).

Zdjecie z grająca na instrumentach młodzieżą

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Raciborzu

Nasza szkoła powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. W obecnym budynku mieści się od 1978 roku. Jesteśmy placówką państwową prowadzoną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kształcimy muzycznie dzieci i młodzież z powiatu raciborskiego i okolic.

Logo - Czterolistna koniczyna

FUNDACJA SZANSA – REALIZUJ SWOJE SZANSE

Fundacja SZANSA  została zarejestrowana w maju 2012 roku. Stworzyła  projekt “Kultura, nauka i sport“, dający wszystkim zainteresowanym możliwość realizowania się w wielu dziedzinach życia. Prowadzi  szkolenia, organizuje  imprezy masowe, promuje  twórców, integruje grupy. Działa na polu turystyki i ochrony środowiska. Zrzesza ludzi z ideą, pomysłem na życie. Daje szansę. więcej o Fundacji na stronie http://www.fundacjaszansa.rwc.pl

Logo szkoły muzycznej w czasławiu

POSM I STOPNIA CZASŁAW

Celem powołania Szkoły Muzycznej było umożliwienie dzieciom i młodzieży z terenu gminy Raciechowice i okolicznych gmin rozwijania zdolności i zainteresowań muzycznych, przygotowanie wrażliwych i świadomych odbiorców muzyki, aktywne oddziaływanie na otoczenie w zakresie upowszechniania kultury muzycznej oraz przygotowanie absolwentów do kontynuowania nauki w Szkole Muzycznej II stopnia.

Logo zawiera literę S z gwiazdkami

AKADEMIA MAŁEGO SPORTOWCA

Akademia Małego Sportowca to miejsce, gdzie poprzez zabawę dzieci nabywają swoje pierwsze umiejetności siatkarskie i tenisowe.

Wszystko o akademii na stronie internetowej http://www.malysportowiec.pl

Logo szkoły muzycznej - z fortepianem

POSM II STOPNIA KRAKÓW

Szkoła Muzyczna II Stopnia w Krakowie przygotowuje przyszłych świadomych i wrażliwych twórców życia kulturalnego a także odbiorców sztuk.

Zdjęcie z hokeistką

Gabriela Mizera

Bramkarka Miejskiego Klubu Hokeja na Lodzie w Krynicy – Zdroju. Wiele razy reprezentowała Polske w zawodach krajowych i międzynarodowych. Z hokejem związana jest od prawie 13 lat. Na co dzień studentka 3 roku Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Saczu na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Logo stowarzyszenie tanecznego

STOWARZYSZENIE TANECZNE SF

Stowarzyszenie zostało powołane jako podmiot, którego celem głównym będzie wspieranie rozwoju tancerzy i zespołów Studia Tańca Spin Freekies.

Zdjecie z konkursu tanecznego Baltic CUP

Kacper Raputa & Wiktoria Tylek

Trenują taniec towarzyski od 8 lat w Klubie Tańca Elita. Występują na krajowych i zagranicznych parkietach tanecznych. Są sześciokrotnymi Mistrzami Polski zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich, wielokrotnymi Mistrzami Polski Południowej oraz Małopolski. Akcja 1% odpisów –  odpisz 1% na Wiktorię i Kacpra: KRS 0000052078   Cel szczegółowy: PASJE – WIKTORIA TYLEK I KACPER RAPUTA

Zdjecie z meżczyzną ubranym w kombinezon wyścigowy

HUBERT KOWALCZYK

kierowca kartingowy / wyścigowy

Zdjęcie z mężczyzną grającym na akordeonie

DANIEL STASIELAK

urodzony 26.06.2004 roku. Od wczesnych lat życia interesował się  muzyką. W wieku 12 lat rozpoczął naukę gry na akordeonie w Zespole Państwowych Szkół Muzycznym im. Jerzego Żurawlewa w Bochni.

Formularz kontaktowy

Kontakt

12 413 52 30

od 9.00 do 15.00

biuro@spsm.edu.pl

Email do biura

ul. Rzeźnicza 2a, 31-540 Kraków

Adres siedziby